Прокуратура порушила провадження через неналежні умови на полігоні “Широкий Лан”

12 Березня 2018, 16:37

Військова прокуратура Миколаївського гарнізону відкрила кримінальне провадження за ч.3 ст.425 (недбале ставлення до військової служби) щодо неналежних умов на полігоні "Широкий Лан". Про це повідомляє прес-служба "Оперативного командування "Південь".

 

"Прокурором Миколаївського гарнізону до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесене кримінальне правопорушення (ч.3 ст.425 КК України "Недбале ставлення до військової служби2) за фактом недбалого ставлення до військової служби посадових осіб, що створили умови до заподіяння шкоди та здоров’ю військовослужбовців", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, керівний склад оперативного командування "Південь" тримає ситуацію на контролі щодо ліквідації наслідків негоди та покращення умов розташування цієї військової частини. Так, вирішено питання про виділення необхідної техніки та засобів, щебню та інших матеріалів.

 

"Встановлено, що тилові підрозділи бригади забезпечували підготовку наметового містечка до прийому особового складу. Проводили роботу, щоб вода не попала до наметів, але не врахували різких змін в погодних умовах, а саме – різкого підвищення температури, випадання великої кількості снігу та його розтавання, особливості пропускної можливості глиноземного ґрунту. Як наслідок, це призвело до великої кількості багнюки та води на підступах до наметового містечка", – додали в прес-службі.

 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на полігоні «Широкий Лан» знову виник скандал через недотримання належних умов проживання для бійців. Військовослужбовці почали поширювати в соціальних мережах відповідні фото з полігону зі скаргами. Згодом  заступник командира 92 ОМБр підполковник Максим Марченко заявив, що керівництво полігону «Широкий Лан» наразі активно застосовує всі сили, для того щоб поліпшити умови проживання для військовослужбовців.