НОВИНИ

Жахливі умови проживання. У мережі виклали фото з полігону "Широкий Лан"

Військові стверджують, що не можуть спати в наметах, затоплених у багнюці.

На полігоні «Широкий Лан» знову виник скандал через недотримання належних умов проживання для бійців. Про це повідомила військовослужбовиця ЗСУ, снайперка Юлія Матвієнко («Білка»).

 

«Пекло на землі, яке не можуть привести в нормальний стан вже 5 рік війни... Коли наступного разу генерали будуть питати, чому не хочуть залишатися на контракт, просто хай уявлять собі, як хоч одну добу там прожити», - написала Матвієнко, оприлюднивши світлини з полігону.

 

 

 

 

На знімках намети, які затоплені в багнюці. Військові стверджують, що там просто неможливо спати.

 

 

 

Нагадаємо, в лютому 2016 року військова прокуратура Миколаївського гарнізону відкрила кримінальну справу проти відповідальних за жахливі умови проживання військовослужбовців на полігоні "Широкий Лан".

 

Також міністр оборони Степан Полторак підписав наказ про покарання винних у ситуації з 53-ю бригадою на «Широкому лані». Було призначено спеціальну перевірку побутових умов, в яких опинилися бійці 53 окремої механізованої бригади.

 

Згодом Миколаївським районним судом офіцерам, які безпосередньо відповідали за переміщення та облаштування особового складу 53-ї окремої механізованої бригади на Широколанівському полігоні, було призначено покарання у вигляді арешту з утриманням на гауптвахті терміном від 8 до 10 діб відповідно.

 

Загалом за незабезпечення належних умов життєдіяльності військовослужбовців за ініціативою військової прокуратури Південного регіону України до адміністративної відповідальності притягнули 10 офіцерів.