Прокуратура порушила 4 кримінальні справи через події біля Українського дому

6 Липня 2012, 15:16

Так, згідно з повідомленням міліції, порушено кримінальну справу за фактом чинення опору заступнику командира полку ДПС ДАІ при ГУМВС України в м. Києві, який намагався припинити рух автомобіля на тротуарну частину біля Українського дому, де стояли люди. 

"Правоохоронець намагався не допустити наїзду на людей, які стояли на тротуарі. До нього підійшло троє громадян, один з яких сів в цей уже припаркований автомобіль та продовжив рух, а двоє інших, застосовуючи фізичну силу, відштовхнули правоохоронця, зірвали погони з форменого одягу та стали його утримувати, обмежуючи можливість пересування", – пояснює прокуратура. 

Ще три кримінальні справи порушено за фактами заподіяння тілесних ушкоджень працівникам столичної міліції. Наразі правоохоронці перебувають на лікуванні, один зі струсом мозку, інші – з забоями та тілесними ушкодженнями середньої тяжкості. 

Нагадаємо, після ухвалення "мовного" закону по всій Україні прокотилася хвиля акцій на підтримку української мови. Розпочалися протести з акції перед Українським домом у Києві 3 липня.