НОВИНИ

П'ять депутатів оголосили голодування

П'ять депутатів від НУ-НС оголосили безстрокове голодування на знак протесту проти прийняття мовного закону. Про це журналістам повідомив В'ячеслав Кириленко.

Серед голодуючих - депутат Ксенія Ляпіна, сам Кириленко, Іван Стойко, Володимир Мойсик  та ще один депутат, яких Кириленко не назвав.

За його словами голодування буде безстроковим.

«Зараз до нас приєднується і інші колеги. Ми будемо голодувати до відміни цього незаконного нелегітимного не регламентного голосування», - цитує Кириленка кореспондент Тижня.  

Перед цим ще один депутат Андрій Парубій заявив, що голосування відбулось з порушенням регламенту, оскільки за внесення законопроекту до порядку денного проголосувало лише 219 депутатів.

"Вони мали б повернутися до голосування за внесення закону до порядку денного, а натомість вони поставили його на голосування вцілому", - сказав Парубій.

Нагадаємо, на початку вечірнього засідання Верховна Рада несподівано внесла у порядок денний і ухвалила в цілому закон про засади державної мовної політики. «За» проголосували 248 народних депутатів.

Після голосування регіонал Михайло Чечетов заявив: "Оцените красоту игры. Мы их развели, как котят. Я не знаю, что они будут делать на выборах".

Читайте також: Що буде з країною років через 10, якщо запрацює мовний закон регіоналів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.