Як зазначив народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник, це було зроблено для того, щоб члени комітету змогли попрацювати з індивідуальною таблицею поправок до законопроекту про прокуратуру, яких залишились близько 620 після того, як опозиція відмовилися від своїх зауважень до документу.
Водночас депутат прогнозує, що документ завтра не буде винесено на голосування у парламенті "Хоч і відкликана велика частина поправок, проте залишилося близько 600, тому до завтра ми не встигнемо, треба говорити відверто… Постараємося встигнути до п'ятниці", – сказав він.
Водночас Олійник підкреслив, що пристати на пропозицію народного депутата Сергія Саса прийняти законопроект у першому читанні та в цілому, а пізніше внести поправки було б неправильним.
Водночас партія «Батьківщина» заявляє, що Партія регіонів, відмовившись відкликати свої поправки до проекту закону, «робить усе для того, аби завтра цей законопроект не був проголосований у парламенті».
Також робоча група з підготовки законопроекту щодо лікування ув’язнених за кордоном оголосила перерву до 21 листопада.
Як повідомлялось, раніше під час засідання комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності опозиція відкликала всі поправки до законопроекту про прокуратуру і заявила, що готова підтримати документ у редакції, запропонованій президентом Віктором Януковичем. В такий спосіб опозиція хотіла поновити роботу над законопроектом щодо лікування засуджених закордоном.
Раніше в засіданні робочої групи щодо цього законопроекту, на якому були присутні представники місії Європарламенту, оголосили перерву попри протести опозиції. Депутати розпочали засідання комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Частина членів комітету є і членами робочої групи.
8 листопада Верховна Рада підтримала у першому читанні внесений президентом законопроект «Про прокуратуру», ухвалення якого необхідне для підписання Угоди про асоціацію України з ЄС. Ухвалити цей законопроект у цілому депутати мають намір 21 листопада разом з іще двома євроінтеграційними документами – про вдосконалення виборчого законодавства і про можливість ув’язнених лікуватися за кордоном.