НОВИНИ

Опозиція готова підтримати законопроект про прокуратуру в редакції Януковича

Голова комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем'якін заявив, що опозиція відкликає всі поправки до законопроекту про прокуратуру і готова підтримати документ у редакції, запропонованій президентом Віктором Януковичем, задля розробки законопроекту щодо лікування Юлії Тимошенко за кордоном. Про це Кожем’якін заявив на засіданні комітету.

За словами Кожем’якіна, опозиційні народні депутати відкликають всі свої поправки законопроекту про прокуратуру, котрі пропонувалися до другого читання. Він уточнив, що до законопроекту всіма депутатами парламенту внесено загалом 804 поправки.

Кожем'якін підкреслив, що опозиція пропонує ухвалити законопроект про прокуратуру в редакції, запропонованій президентом Януковичем. Він вказав, опозиція йде на це з тим, щоб дати можливість напрацювати і ухвалити у сесійній залі законопроект щодо лікування ув'язнених за кордоном.

При цьому він запропонував членам комітету перенести засідання з тим, щоб дати можливість робочій групі щодо підготовки законопроекту про лікування ув'язнених за кордоном більше часу для роботи. Але за цю пропозицію проголосували лише 7 народних депутатів – членів комітету, проти - 9, і рішення не було ухвалено.

Як повідомлялдось, раніше  в засіданні робочої групи щодо законопроекту про лікування засуджених, на якому були присутні представники  місії Європарламенту,  оголосили  перерву попри протести опозиції. Депутати розпочали засідання комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Частина членів комітету є і членами робочої групи. 

 8 листопада Верховна Рада   підтримала у першому читанні внесений президентом  законопроект «Про прокуратуру», ухвалення якого необхідне для підписання Угоди про асоціацію України з ЄС.  Ухвалити цей законопроект у цілому депутати мають намір   21 листопада  разом з іще двома євроінтеграційними документами  – про вдосконалення виборчого законодавства і про можливість ув’язнених лікуватися за кордоном.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.