Президентські вибори в США: Трамп взяв у помічники консультанта Януковича

29 Березня 2016, 12:44

Претендент на кандидата у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп взяв у помічники американського політтехнолога Пола Джона Манафорта, який раніше консультував політичну кампанію екс-президента України Віктора Януковича, олігарха Ріната Ахметова та Партії регіонів. Про це пише The New York Times.

Видання зазначає, що Трамп звернувся за допомогою до Манафорта, щоб здобути підтримку делегатів на Республіканському з’їзді у Клівленді влітку, де назвуть ім'я офіційного кандидата республіканців на президентських виборах.

Як відомо, Джон Манафорт у 1976 році працював консультантом у президентській кампанії Джеральда Форда в його протистоянні з Рональдом Рейганом.

У 1980 році був консультантом у кампанії Рейгана. У 1988 і 1996 році відзначився у штабах Джорджа Буша і Боба Доула.

Крім того, Манафорт консультував Партію регіонів, співпрацював із олігархом Рінатом Ахметовим і його холдингом СКМ, а також був старшим радником екс-президента України Віктора Януковича.

Нагадаємо, у США тривають «кокуси» – вибори представників двох найбільших партій США, які змагатимуться на виборах президента. 24 лютого повідомлялося про те, що Трамп зміцнив лідерство на виборах кандидата у президенти США. Мільярдер здобув третю перемогу в штаті Невада. Наприкінці лютого Трампа звинуватили у зв'язках із мафією. Претендента на участь у передвиборчих перегонах від Республіканської партії Дональда Трампа запідозрили через відмову оприлюднити декларацію про доходи.

Президентські вибори у США відбудуться 8 листопада 2016 року.