НОВИНИ

Трампа звинуватили у зв'язках із мафією

Претендента на участь у передвиборчих перегонах від Республіканської партії Дональда Трампа запідозрили через відмову оприлюднити декларацію про доходи.

Тед Круз, потенційний кандидат на пост президента США, звинуватив свого суперника у передвиборних перегонах Дональда Трампа у зв’язках із мафією. Про це повідомляє NBS News.

Дану заяву Круз зробив у зв’язку із відмовою Трампа оприлюднити свою декларацію про доходи.

«ЗМІ неодноразово писали про зв’язки Трампа зі злочинцями, мафією. Можливо, податкова декларація містить докази подібних обвинувачень», – заявив  Круз під час зустрічі з пресою.

«Той факт, що Дональд, вірогідно, боїться оприлюднити свою декларацію про доходи передбачає наявність у ній фактів, що можуть спричинити «ефект бомби», – стверджує Круз.

Тед Круз уточнив, що мова може йти про співпрацю Трампа з будівельною компанією S & A Construction, що належить гангстеру на прізвисько «Жирний Тоні» Салерно, який перебуває у в’язниці. Свою долю в компанії мають два основних кримінальних клани Нью-Йорка. І про цей зв'язок вже повідомляли ЗМІ.

«Республіканські виборці заслуговують знати правду про кандидата до його висунення на передвиборчі перегони, а не після», – наголосив Круз.

Нагадаємо, у США тривають «кокуси» – вибори представників двох найбільших партій США, які змагатимуться на виборах президента. 24 лютого повідомлялося про те, що Трамп зміцнив лідерство на виборах кандидата у президенти США. Мільярдер здобув третю перемогу в штаті Невада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.