Президент ПАРЄ заявила, що розчарована відсутністю української делегації на сесії

30 Вересня 2019, 14:22

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Ліліан Моріс Паск'є заявила, що розчарована відсутністю української делегації на осінній сесії. Про це вона сказала під час відкриття сесії 30 вересня, передає Укрінформ

 

"Діалог і співробітництво з українською делегацією є особливо важливим для мене і для усіх нас. Адже Україна є країною-членом нашої організації. Україна може розраховувати на нашу повну підтримку. У зв'язку з цим, я розчарована, що український парламент не подав повноваження своєї нової делегації до відкриття цієї сесії", – заявила президент ПАРЄ.

 

Паск'є висловила сподівання, що Україна подасть повноваження своєї нової делегації якнайшвидше. 

 

Водночас, вона додала, що Асамблея повинна продовжувати роботу спільно з російськими колегами на засадах відкритого і чесного діалогу.

 

Нагадаємо, 30 вересня розпочалася осіння сесія ПАРЄ. Голова української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи, депутат від партії "Слуга народу" Єлизавета Ясько повідомила, що їде на сесію ПАРЄ в якості гості.

 

23 вересня делегація Верховної Ради України в Парламентській Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) заявила про відмову подавати на затвердження нової делегації  під час осінньої частини сесії ПАРЄ з 30 вересня до 4 жовтня 2019 року.