НОВИНИ

Українська делегація відмовилися від участі в осінній сесії ПАРЄ

Українською стороною проводитимуться консультації з приводу повернення довіри до ПАРЄ.

Делегація Верховної Ради України в Парламентській Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) заявила про відмову подавати на затвердження нової делегації  під час осінньої частини сесії ПАРЄ з 30 вересня до 4 жовтня 2019 року. Про це повідомляється на сайті Ради.

 

У повідомленні йдеться, що це рішення буде способом реагування України на повернення Російської Федерації до сесійної зали ПАРЄ без виконання вимог резолюцій Асамблеї, схвалених у відповідь на російську агресію проти України.  

 

“Протягом часу проведення цієї частини сесії делегація Верховної Ради України в ПАРЄ буде проводити консультації з партнерами по Асамблеї з метою винайдення спільних підходів і рішень, що дозволили б повернути ПАРЄ її репутацію важливого взірця демократії, верховенства права і захисту прав людини та свобод в Європі”, - сказано в повідомленні.

 

Як повідомлялося, 21 вересня стало відомо, що Україна не посилатиме на наступну сесію Парламентської асамблеї Ради Європи нову делегацію, але частина старого складу поїде на сесію, щоб представляти інтереси країни.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.