Президент нагородив орденом авторку пісні про Януковича “Вітя, чао”

8 Березня 2015, 20:54

Президент Петро Порошенко нагородив Ірину Земляну Орденом княгині Ольги III ступеню. Про це повідомляють ЗМІ.

Згідно з указом президента, нагороду присвоєно "За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі професійні здобутки та самовіддане служіння українському народові".

Як зазначає у своєму блозі Наталя Соколенко, Ірина Земляна – активістка "Демальянсу", відома зокрема тим, що є автором пісні "Вітя, чао!", яка стала своєрідним гімном Євромайдану

"У перший тиждень грудня Іра написала слова пісні "Вітя, чао!" на відомий мотив "Белла, чао!", що був народним гімном руху Опору в Італії під час Другої світової війни. З друзями …. записали ролик. Пісня "розірвала" YouTube, на головній сцені Майдану її співали щодня, а були дні – і щогодини. Також пісня звучить у фільмі Сергія Лозниці "Майдан",  – зазначає Соколенко. 

"Зараз Ірина Земляна активно працює з фракцією Демократичного Альянсу у Київраді та готує журналістів до роботи у зоні АТО на справжньому полігоні в умовах, максимально наближених до бойових", – додала Соколенко. 

Нагадаємо, ГПУ створила окремий підрозділ для розслідування злочинів проти учасників Євромайдану, також утворено управління нагляду за розвитком цих справ.