НОВИНИ

ГПУ створила окремий підрозділ для розслідування злочинів проти учасників Євромайдану

Також утворено управління нагляду за розвитком цих справ.

Генпрокурор Віктор Шокін підписав наказ про внесення змін до штатної структури ГПУ задля пришвидшення розслідування злочинів проти учасників Євромайдану. Про це повідомили у прес-слцжбі Генпрокуратури.

Заокрема, зміни передбачають створення окремого підрозділу для керівництва у кримінальних провадженнях щодо вказаних злочинів.

«Зміни, ініційовані Генеральним прокурором, мають на меті максимально підвищити ефективність процесу розслідування злочинів, скоєних під час Революції Гідності та доведення до кінцевого результату кримінальних проваджень стосовно колишніх високопосадовців та працівників правоохоронних органів. Для цього у структурі та штатному розписі Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України утворено управління наглядової діяльності у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури у складі чотирьох відділів, самостійний підрозділ – відділ процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління спеціальних розслідувань ГПУ, які займаються цими питаннями», – зазначив він.

Як повідомлялося, Шокін звернувся до ВР з метою взяти під варту трьох суддів Печерського райсуду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.