Президент Європарламенту знову запросив Тимошенко до Брюсселю. Поговорить про «вибіркове правосуддя» в Україні

3 Лютого 2011, 17:59

«Зараз в Україні відбувається абсолютно вибіркове застосування кримінального правосуддя владою. Це стосується і справи проти Вас. Це є неприпустимим в демократичній країні. Мені дуже шкода, що Вам не дозволили відвідати Брюссель», – сказав Бузек у розмові Тимошенко.

У свою чергу, як зазначено у повідомленні, Тимошенко подякувала Президентові Європарламенту за підтримку демократії в Україні і європейських прагнень нашого народу та за підтримку її особисто. 

«В Україні відбувається ерозія демократії, яка сьогодні поглиблюється. Я і партія, яку я очолюю, докладаємо усіх зусиль, щоб Україна залишилися на шляху демократії та європейської інтеграції. Для нас дуже важливим є те, що робите Ви особисто та Європейський парламент разом з іншими інституціями Євросоюзу, щоб Україна зберегла свої європейські перспективи», – зазначила вона. 

Єжи Бузек ще раз підтвердив своє запрошення Юлії Тимошенко відвідати Брюссель. Розмова відбулася за ініціативи президента Європарламенту, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 1 лютого Президент Європейського парламенту Єжи Бузек висловив розчарування з приводу того, що в нього не буде можливості зустрітися з лідером української опозиції Юлією Тимошенко у Брюсселі. 

Раніше, слідчий з розслідування особливо важливих Генпрокуратури справ відмовив Тимошенко в її проханні залишити межі України для поїздки до Брюсселя, мотивуючи це рішення проведенням слідчих дій у кримінальній справі, порушеній стосовно неї.

Окрім того, в Генпрокуратури є оперативні дані, що Тимошенко мала намір скористатися поїздкою за кордон, щоб залишити Україну і ухилитися від слідства.