«Правий сектор» відмовився від участі у блокаді Криму

8 Грудня 2015, 08:55

«Правий сектор» відмовився від участі у блокаді Криму. Про це йдеться на сайті організації.

У повідомленні йдеться, що остання заява Меджлісу кримсько-татарського народу (про дозвіл підключити одну з ліній ЛЕП «Каховська-Титан») не була узгоджена з «Правим сектором» та «спрямована на поступки як зовнішнім, так і внутрішнім ворогам України».

«Відновлення постачання електроенергії по одній із ЛЕП, яка безпосередньо веде на завод пропутінського олігарха Фірташа, трактується нами як черговий антиукраїнський крок нинішнього режиму та загравання з нашими ворогами деяких наших партнерів та союзників», – зазначається в повідомленні.

За таких обставин «Правий сектор» заявив, що припиняє роботу на блокаді в рамках "Кримського майдану", натомість відправить бойові підрозділи на підсилення бійців ЗСУ, які обороняють українські кордони на лінії розмежування з окупованим Кримом.

Організація залишила в Центральному штабі «Кримського майдану» свого представника «Хорвата». 

Як повідомлялося, 6 грудня Меджліс дозволив запустити одну з ЛЕП до Криму для живлення «соціальних об’єктів». Згодом Порошенко схвалив відновлення електропостачання Криму, пояснивши це тим, що страждають Херсонська та Миколаївська області. "Правий сектор" заявив про невизнання цих домовленостей.

Нагадаємо, Рефат Чубаров повідомив, що Кабінет міністрів України завершив розробку проекту постанови про обмеження поставок товарів, робіт і послуг на тимчасово окуповані й непідконтрольні центральній владі території України.

20 листопада на Херсонщині підірвали дві високовольтні опори подачі електроенергії в Крим. У ніч із 21 на 22 листопада повторно підірвали пошкоджені електроопори, і Крим повністю відключили від постачання електроенергії з боку України.