НОВИНИ

Електроопори на кордоні з Кримом повторно підірвали

Це підтвердили як активісти, так і правоохоронці.

Увечері 21 листопада на Чаплинці повторно підірвали пошкоджені електроопори. Про це повідомив головний редактор каналу ATR Осман Пашаєв.

 

Только что на Чаплинке прогремел взрыв. Взорвали поврежденные опоры.

Posted by Osman Pashayev on Saturday, November 21, 2015

Інформацію підтвердив Ілля Ківа, начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків у Херсонській області, який керував силовиками під час операції.

 

Только что взорвали опоры !!!!

Posted by Илья Кива on Saturday, November 21, 2015

21 листопада на Чаплинці Херсонської області правоохоронці оточили учасників блокади Криму, які не дозволяють ремонтувати підірвані напередодні електроопори. Голова підрозділу Херсонської поліції Ілля Ківа пояснив, що поліція оточила активістів, щоб дати можливість відремонтувати стовпи. Згодом відбулися зіткнення між активістами і Нацгвардією. Постраждали близько десяти людей. Після цього кримські татари оголосили про пікетування Адміністрації президента. Голова Меджлісу Рефат Чубаров провів переговори із президентом, і той запевнив, що найближчими днями звернеться до уряду з проханням прийняти рішення щодо припинення торгівлі з окупованим Кримом.

Як повідомлялося, 20 листопада, на Херсонщині підірвали дві високовольтні опори подачі електроенергії в Крим. В Укренерго заявили, що внаслідок підриву електроопор на межі з Кримом без світла можуть залишитися ще дві області.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.