Правдива книга про московитів стала лауреатом премії імені Франка

Акценти
3 Серпня 2011, 15:14

Зокрема, у номінації «За кращу наукову роботу в інформаційній сфері» Комітет ухвалив рішення присудити премію імені Івана Франка Володимиру Білінському (Дунаєвщина, Хмельницька область) за книгу «Країна Моксель, або Московія», видану 2011 року.

У книзі висвітлюються факти, взяті з історичних джерел, про справжню історію Російської імперії у неспотвореному вигляді.

Книжка дає змогу пізнати причини замовчування й викривлення офіційною радянською історіографією правди про московитів і Московське князівство.

Вручення дипломів лауреатам відбудеться у рамках урочистих заходів з відзначення 155-річчя з дня народження Івана Франка, які відбуватимуться наприкінці серпня.

Як повідомлялось, навколо цьогорічного вручення Шевченківської премії розгорнувся скандал.

Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка присудив Шевченківську премію з літератури Шкляру за роман «Залишенець»(«Чорний Ворон»).

На початку березня Шкляр звернувся з листом до президента Віктора Януковича, в якому попросив перенести вручення йому нагороди на період, коли при владі не буде міністра освіти Табачника.

Позначки:
90