Працівників Нацагентства з розшуку активів не пускають до квартири екс-міністра часів Януковича

Акценти
23 Січня 2018, 19:55

У вівторок, 23 січня, працівники Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів здійснили спробу прийняти в управління квартиру в одному з житлових комплексів Києва, проте зіткнулися зі спротивом з боку невідомих. Про це повідомляє прес-служба агентства.

 

 

«…виконуючи ухвалу Печерського суду, зробили спробу прийняти в управління квартиру в одному з житлових комплексів міста Києва. Відповідно до інформації Державного реєстру речових прав на нерухоме майно власником квартири є ТОВ «Компанія з управління активами Ексельсіор». Квартира передана в управління Національному агентству ухвалою Печерського районного суду міста Києва. Національному агентству передано в управління квартиру 32 (реєстраційний номер 32270199) площею 200,8 кв.м. за адресою: м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 27 Б», – йдеться у повідомленні.

 

Також наголошується, що згідно зі статтею 129-1 Конституції України, судове рішення є обов’язковим до виконання.

 

ЗМІ повідомляють, що йдеться про квартиру екс-міністра доходів і зборів часів Олександра Клименка.

 

Нагадаємо, 8 лютого 2017 року Апеляційний суд Києва заочно заарештував колишнього міністра Олександра Клименка. Наприкінці 2014 колишньому міністрові уряду Миколи Азарова повідомили про підозру у заволодінні державним майном в особливо великих розмірах. Із 2015 році він перебуває у міжнародному розшуку. Водночас Олександр Клименко залишається почесним головою партії «Успішна країна», осередки якої діють в різних містах України.

 

Щодо Клименка порушили два кримінальні провадження, одне з яких наразі довелося зупинити через розшук підозрюваного. 1 березня суд дав дозвіл на заочне розслідування щодо екс-міністра Клименка.

 

14 липня 2017 року в офісному центрі "Гулівер" правоохоронці заблоковали майно екс-міністра Олександра Клименка на суму 12 млрд дол. Згодом фігуранти "справи Клименка" пішли на угоду зі слідством. Згодом, 19 жовтня слідчі провели обшуки за місцями проживання осіб причетних до "схем Клименка", зокрема, у представників політичної партії "Успішна країна".

92