Пожежу в зоні відчуження загасили

15 Квітня 2020, 16:12

Осередки пожеж поблизу міст Прип'яті та Чорнобиля у зоні відчуження повністю ліквідовано. Про це повідомила речниця Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Київській області Вікторія Рубан в ефірі «Україна 24» у середу, 15 квітня.

 

«Поблизу міста Прип'яті та міста Чорнобиля були осередки займань, але все там локалізовано, ліквідовано, і наразі там навіть тління немає», – сказала вона.

 

Зазначається, що будинки самоселів, які проживають у зоні відчуження, унаслідок пожеж не постраждали. У Поліському районі, поблизу зони відчуження, вогонь справді підходив близько до сіл, де перебували люди.

 

«Але ці будинки вдалося відстояти», – сказала Рубан.

 

Нагадаємо, пожежа в Чорнобильській зоні спалахнула 4 квітня з вини 27-річного жителя села Рагівка, який для забави в трьох місцях підпалив сміття та траву. Вогонь вітром перекинуло далі.

 

Як повідомлялося, у причетності до підпалів поліція Київської області вручила двом людям підозри. Є припущення, що могла діяти група осіб. Поліція вивчає причини таких масштабних пожеж та не поодиноких осередків загоряння.

 

Унаслідок пожежі понад 30% туристичних локацій втрачені повністю і відновленню не підлягають.