Пожежа в одеському коледжі. Правоохоронці завершили розслідування

1 Липня 2020, 12:18

Правоохоронці завершили розслідування обставин пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Про це повідомили в прокуратурі Одеської області

 

За результатами розслідування прокурори подали до Приморського районного суду Одеси обвинувальний акт стосовно директора одеського коледжу, завідувача господарством, завідувача денним відділенням економіки та підприємництва та колишнього заступника директора з адміністративно-господарської роботи.

 

Їх підозрюють у порушенні встановлених законодавством вимог пожежної безпеки.

 

Нагадаємо, 4 грудня 2019 року в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу виникла пожежаЗагинули 16 людей, загалом постраждали 47. Пожежа сталася через займання побутового електричного обладнання. Люди не могли евакуюватися, бо один із виходів був зачинений. Як з’ясувалося, у коледжі не було пожежної сигналізації, датчиків диму. Також, у будівлі коледжу не знайшли жодного вогнегасника. За повідомленнями ЗМІ, під час пожежі у коледжі не пролунало тривожних сигналів чи оголошень, багато учнів не відразу дізналися про займання.

  

12 грудня рятувальники дістали з-під завалів коледжу тіла всіх людей, які вважалися зниклими.