НОВИНИ

Урядова комісія назвала причину пожежі в одеському коледжі

За словами Гончарука, вже звільнено керівника Головного управління ДСНС в Одеській області Віктора Федорчака та його заступника Михайла Вовка.

За висновками урядової комісії, пожежа в одеському коледжі сталася через займання побутового електричного обладнання на третьому поверсі коледжу. Про це заявн прем'єр Олексій Гончарук у суботу в Telegram.

 

Згідно з висновками комісії, з третього поверху пожежа поширилася. При цьому люди не могли евакуюватися, бо один із виходів був зачинений.

 

 "Основними причинами є недбале ставлення керівництва та персоналу коледжу до протипожежної безпеки. Безпосередні причини та винуватців трагедії визначить суд." - повідомив Гончарук.

 

Прем'єр наголосив, що уряд посилить відповідальність за порушення пожежної безпеки, запровадить добровільне страхування цивільно-правової відповідальності, а також перевірить всі будівлі.

 

За його словами, вже звільнено керівника Головного управління ДСНС в Одеській області Віктора Федорчака та його заступника Михайла Вовка. У п’ятницю було призначено нового очільника Головного управління ДСНС – Шулюка Вадима.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги