Посол розповів про відкриття українсько-польського кордону

9 Червня 2020, 14:28

Ухвалення рішення про повноцінне відновлення транспортного сполучення і відкриття кордону між Польщею і Україною залежатиме від епідеміологічної ситуації. Про це журналістів повідомив надзвичайний і повноважний посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі, передає УНІАН.

Зокрема, посол нагадав, що українсько-польський кордон зараз відкритий з певними обмеженнями, встановленими урядами обох країн, перетнути кордон можна через три автомобільні пункти пропуску "Ягодин – Дорогуськ", "Рава Руська – Гребенне", "Краківець – Корчова" та один пішохідний перехід "Шегині – Медика".

 

Він уточнив, що Польщу можуть відвідати українці, котрі мають дозволи на роботу, дозволи на проживання або мають членів родини у цій країні, а також громадяни країн-членів Європейського Союзу.

 

"А коли будуть відкриті всі інші пункти – це залежить, перш за все, від статистик, пов'язаних з коронавірусом. Ми, на жаль, бачимо зараз зростання випадків (інфікування коронавірусом) в Україні і в деяких інших країнах. Треба якось знаходити баланс між медичною безпекою і економічними викликами", – заявив Ціхоцкі.

Нагадаємо, міністри внутрішніх справ країн ЄС вирішили відкрити переважну частину внутрішніх кордонів ЄС з 15 червня.