НОВИНИ

У ЄС заявили, що відкриють зовнішні кордони не раніше липня

Внутрішні кордони відкриють з 15 червня.
Міністри внутрішніх справ країн ЄС вирішили відкрити переважну частину внутрішніх кордонів ЄС з 15 червня. Про це у п’ятницю під час віртуальної пресконференції за підсумками зустрічі міністрів розповіла державний секретар з питань внутрішніх справ головуючої в ЄС Хорватії Терезія Грац (Terezija GRAS), передає Украінформ

 

"Ми мали дуже змістовну, відкриту та конструктивну дискусію з приводу обмежувальних заходів на внутрішніх кордонах у зв’язку із COVID-19, а також торкнулися питання щодо відкриття зовнішніх кордонів", - зауважила Грац.

 

За її словами, всі міністри погодилися, що скасування контролю на внутрішніх кордонах є спільною метою, і вони будуть працювати, щоб зняти такий контроль для більшості європейських країн з 15 червня. Решта країн ЄС будуть прагнути відкрити внутрішні кордони до кінця червня, але це залежатиме від розвитку епідеміологічної ситуації в деяких з них.

 

Нагадаємо, що Європейська комісія закликає всі країни-члени ЄС до скасування своїх прикордонних обмежень, і хоче щоб це зробили кінця цього місяця. 

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.