Посадовця Обухівської РДА судитимуть за службову недбалість

14 Березня 2017, 14:48

Колишнього начальника загального відділу Обухівської РДА судитимуть за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до збитків на суму понад 54 млн гривень. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

"Прокуратурою скеровано для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно екс-начальника загального відділу апарату Обухівської районної державної адміністрації, яка будучи службовою особою, неналежним чином виконуючи службові обов'язки, не перевірила відповідність тексту копії розпорядження виконувача обов'язків голови Обухівської РДА на відповідність його оригіналу та засвідчила копію розпорядження", – йдеться у повідомленні.
 
Нагадаємо, вказаним розпорядженням голови Обухівської РДА надано дозвіл на  виготовлення технічної документації на земельну ділянку 134 громадянам в адміністративних межах Обухівської міської ради. Через несумлінне ставлення посадовцем до своїх службових обов’язків відбулась передача земельної ділянки загальною площею понад 16 га із власності територіальної громади м. Обухів у приватну власність. Вартість вказаних земель становить понад 54 млн гривень. 
 
У відомстві зазначили, що екс-начальник загального відділу Обухівської РДА обвинувачується увчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.
 

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України повідомила про підозру екс-заступнику голови Київської міської державної адміністрації – начальнику Головного управління земельних ресурсів щодо незаконного узгодження передачі кооперативу 65,1 га землі. Мова йде про землі, вартістю 1,4 мільярда, які можуть бути включені до меж ландшафтного заказника місцевого значення "Острів Жуків".
.