Порошенко звільнив суддів, які працювали на окупованих територіях

12 Жовтня 2015, 20:57

Президент України Петро Порошенко звільнив із посад чотирьох суддів, троє з яких працювали в судах на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Про це повідомляється на офіційному сайті глави держави.

Повідомляється, що судді подали заяви про звільнення з посад за власним бажанням. Відповідний указ №579 / 2015 "Про звільнення суддів" президент підписав 12 жовтня.

Читайте також: ВККСУ вирішила притягнути до відповідальності суддів анексованого Криму (список)

Згідно з указом, звільнено з посад суддю Новоазовського районного суду Донецької області Андрія Китаєва, суддю Свердловського міського суду Луганської області Наталію Афоничеву і суддю Артемівського районного суду міста Луганська Наталію Соколову. Також звільнена суддя Бобринецького районного суду Кіровоградської області Інна Фур.

Крім того, Порошенко окремим указом звільнив з посади судді Київського районного суду міста Сімферополь Автономної Республіки Крим Ірину Радькову "у зв'язку з набранням законної сили обвинувальним вироком щодо неї". Відповідний указ №578 / 2 015 »Про звільнення судді" також датований 12 жовтня.