Порошенко закликав Transparency International посприяти поверненню активів режиму Януковича

6 Червня 2016, 18:51

Президент України Петро Порошенко закликав керівника Transparency International посприяти поверненню награбованого режимом Януковича до України. Про це йшлося під час зустрічі президента з головою правління Transparency International Хосе Угасом, інформує прес-служба глави держави.

Порошенко поінформував Голову Правління Transparency International про прогрес України на шляху боротьби з корупцією та останні кроки, які були зроблені українською владою в цій сфері, зокрема створення Національного антикорупційного бюро. Президент повідомив про створення Національної антикорупційної агенції та запровадження нового закону про електронне декларування. При цьому він висловив сподівання, що найближчим часом цей закон почне працювати, що забезпечить підвищення прозорості діяльності чиновників.

Хосе Угас зазначив, що Україна в сфері антикорупційного законодавства є однією з найбільш прозорих країн світу, але при цьому звернув увагу на необхідність імплементації всіх законодавчих змін у сфері боротьби з корупцією.

Президент закликав керівника Transparency International посприяти поверненню награбованого режимом Януковича до України.

Хосе Угас підтвердив готовність Transparency International, найавторитетнішої антикорупційної мережі в світі, розвивати співробітництво з компетентними органами України у розслідуванні корупційних справ, зокрема щодо виявлення та повернення активів, які були незаконно виведені колишніми посадовцями за межі України.