Порошенко закликав Раду невідкладно розглянути зміни до Конституції щодо курсу на вступ до ЄС і НАТО

22 Листопада 2018, 15:40

Президент Петро Порошенко закликав Верховну Раду невідкладно розглянути проект про зміни до Конституції щодо інтеграції України в Європейський союз та НАТО. Про це він повідомив у четвер, 22 листопада.

 

"України в ЄС і НАТО. Конституційний суд відкрив зелене світло на внесення змін до української Конституції щодо європейської та євроатлантичної інтеграції. Упевнений, рух України в ЄС і НАТО – незворотній. Прошу парламент розглянути це питання невідкладно", – наголосив президент.

 

Як повідомлялося, 22 листопада Конституційний суд ухвалив рішення визнати конституційним проект змін до Конституції щодо закріплення в Основному законі європейського та євроатлантичного курсу держави. 

 

Нагадаємо,  27 вересня до Конституційного суду України надійшло конституційне звернення Верховної ради України щодо законопроекту №9037, який передбачає зміни до Конституції щодо закріплення курсу держави на вступ у Євросоюз та НАТО.

 

20 вересня нардепи відправили на розгляд Конституційний суд України президентський законопроект №9037 про внесення змін до Конституції України щодо незворотності курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

 

Нагадаємо, Верховна Рада в четвер, 20 вересня, підтримала законопроект про внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО. 

 

Як повідомлялося, 18 вересня комітет Верховної ради України з питань правової політики та правосуддя підтримав законопроект щодо  закріплення в Конституції курсу України в НАТО та Європейський союз.