НОВИНИ

КСУ отримав звернення ВР щодо закону про закріплення курсу на вступ до ЄС і НАТО

Конституційне звернення знаходиться на розгляді суду.

У четвер, 27 вересня, до Конституційного суду України надійшло конституційне звернення Верховної ради України щодо законопроекту №9037, який передбачає зміни до Конституції щодо закріплення курсу держави на вступ у Євросоюз та НАТО. Про це повідомила прес-служба КСУ.

 

"27 вересня до Конституційного суду України надійшло конституційне звернення Верховної ради України про надання висновку щодо відповідності законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському союзі та в Організації Північноатлантичного договору) (реєстр. № 9037) вимогам статей 157 і 158 Конституції України", - йдеться у повідомленні.

 

Текст конституційного звернення розміщений на офіційному веб-сайті Конституційного Суду України у рубриці „На розгляді суду“

 

Нагадаємо, 20 вересня нардепи відправили на розгляд Конституційний суд України президентський законопроект №9037 про внесення змін до Конституції України щодо незворотності курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

 

Нагадаємо, Верховна Рада в четвер, 20 вересня, підтримала законопроект про внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО. 

 

Як повідомлялося, 18 вересня комітет Верховної ради України з питань правової політики та правосуддя підтримав законопроект щодо  закріплення в Конституції курсу України в НАТО та Європейський союз.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.