Порошенко закликав депутатів “знайти в собі мужність” для скасування недоторканності

19 Жовтня 2015, 21:11

Запровадження безвізового режиму Європейським Союзом для громадян України не повинно бути зірвано через небажання депутатів Верховної Ради ухвалювати певні рішення, зокрема, про скасування депутатської та суддівської недоторканності. Про це заявив президент Петро Порошенко під час засідання Національної ради реформ, інформує прес-служба глави держави.

Читайте також: Гройсман пообіцяв спростити процедуру позбавлення недоторканності

«Європейський Союз розглядає це як надзвичайно важливий елемент програми боротьби з корупцією. Просив би, щоб ми, не відтерміновуючи, винесли це питання на розгляд», – звернувся Порошенко до присутніх депутатів парламенту.

«Ви записали це в Коаліційну угоду. Знайдіть в собі мужність і приймайте це рішення. Дуже сподіваюся, що народні депутати поведуться як відповідальні державні мужі і не будуть намагатися відновити касту недоторканних, яка заради збереження привілею для кількох сотень депутатів перекриє шлях до безвізового режиму десяткам мільйонів українців», – наголосив Порошенко.

Нагадаємо, 16 січня президент Петро Порошенко вніс законопроект про зняття недоторканності з депутатів.

19 червня Конституційний суд визнав конституційним законопроект про скасування депутатської та суддівської недоторканності.

Читайте також: Позбавлення депутатської недоторканності: за сепаратизм, розкрадання та вбивств