Порошенко вніс у ВР законопроект про Антикорупційний суд

23 Грудня 2017, 10:20

Президент Петро Порошенко вніс у Верховну Раду проект закону про Антикорупційний суд. Про це свідчить інформація на сайті парламенту.

При цьому законопроект визначений Главою держави як невідкладний.

Зазначається, що парламент отримав проект закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з прийняттям Закону України "Про Вищий антикорупційний суд" 22 грудня.

Раніше експерти презентували Порошенку проект закону про Антикорупційний суд, який буде направлено до Верховної Ради. Також президент звернувся до експертів, щоб вони врахували рекомендації Венеціанської комісії і розробили законопроект про антикорупційний суд.

Нагадаємо, 21 грудня Верховна Рада відкликала депутатський законопроект № 6011 "Про антикорупційні суди".

Як повідомлялось, Порошенко анонсував внесення законопроекту про антикорупційний суд на розгляд Верховної Ради, якщо парламент "розблокує ситуацію".

Раніше Порошенко закликав народних депутатів зняти з порядку денного старий проект закону "Про антикорупційний суд", як це рекомендувала Венеціанська комісія. За його словами, якщо нардепи нічого не зроблять, то він протягом десяти днів самостійно внесе відповідний законопроект до Верховної Ради.