Порошенко повідомив, коли завершиться АТО

5 Квітня 2018, 14:20

Президент Петро Порошенко в четвер, 5 квітня, повідомив, що антитерористична операція на Донбасі завершиться в травні. Про це він сказав у ході зустрічі з регіональними журналістами у Вінниці.

 

"Дата закінчення АТО буде в травні. Ми переходимо до іншого формату оборони України. Відповідно до прийнятого закону про реінтеграцію Донбасу, ми запроваджуємо нові більш ефективні заходи з розширенням наших оборонних спроможностей і робимо ми це, тому що ми бачимо різке зростання рівня загрози на сході нашої держави. Режим АТО, коли це все координувалося Службою безпеки України, зараз буде переведено до керівництва Збройних сил України", –- наголосив Порошенко.

 

За його словами, формат АТО буде переведений у відповідний військовий формат під керівництвом командувач Об'єднаних сил Сергія Наєва.

 

Як повідомлялося, у березні командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв повідомив, що антитерористична операція на Донбасі завершиться після підписанням президентом Петром Порошенком відповідного указу

 

Нагадаємо, 16 березня президент Петро Порошенко повідомив про завершення антитерористичної операції на Донбасі. За словами президента, формат АТО буде змінено на операцію Об’єднаних сил. Водночас Порошенко призначив командувачем Об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, першого заступника командувача Сухопутних військ Збройних сил України.