НОВИНИ

Командувач Об'єднаних сил повідомив, коли завершиться АТО

За словами Наєва, наразі антитерористична операція триває паралельно з підготовкою до ООС.

Командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв повідомив, що антитерористична операція на Донбасі завершиться після підписанням президентом Петром Порошенком відповідного указу. Про це в середу, 28 березня, повідомляє прес-служба Міноборони.

 

"Наразі АТО триває паралельно з підготовкою до майбутньої операції Об’єднаних сил. Закінчення Антитерористичної операції на територіях Донецької та Луганської областей буде одразу ж з підписанням Президентом України Петром Порошенком відповідного Указу. Зараз триває формування сил, призначено командувача Об’єднаних сил", – заявив Наєва.

 

Як повідомлялося, командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв повідомив, що головна відмінність операції Об'єднаних сил від антитерористичної операції полягає в підпорядкованості.

 

Нагадаємо, 16 березня президент Петро Порошенко повідомив про завершення антитерористичної операції на Донбасі. За словами президента, формат АТО буде змінено на операцію Об’єднаних сил. Водночас Порошенко призначив командувачем Об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, першого заступника командувача Сухопутних військ Збройних сил України.