Порошенко поставив ультиматум Раді щодо законопроекту про антикорупційний суд

7 Грудня 2017, 09:41

Президент України Петро Порошенко закликав народних депутатів зняти з порядку денного старий проект закону "Про антикорупційний суд", як це рекомендувала Венеціанська комісія. Про це він написав у четвер, 7 грудня, на своїй сторінці в Facebook.

"Прошу народних депутатів зняти з порядку денного старий законопроект "Про антикорупційні суди", як це рекомендувала Венеціанська комісія і розчистити простір для нового проекту", – написав він.

За словами Порошенко, якщо нардепи нічого не зроблять до наступного тижня, то він протягом десяти днів самостійно внесе відповідний законопроект до Верховної Ради.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що новий законопроект щодо Антикорупційного суду має буде розроблений та підписаний до кінця 2017 року.

8 листопада Порошенко надіслав листа голові Верховної Ради України Андрію Парубію із пропозицією вжити заходів для відкликання законопроекту №6011 "Про антикорупційні суди", а також якнайшвидше доручити голові профільного комітету Верховної Ради України утворити робочу групу із напрацювання відповідного законопроекту з урахуванням рекомендацій Венеціанської Комісії.