Порошенко доручив профінансувати будівництво музеїв воїнам АТО та Героям Небесної Сотні

13 Вересня 2016, 20:56

Президент Петро Порошенко наголосив, що в Державному бюджеті 2017 року має бути передбачене фінансування будівництва Музею воїнам АТО та Музею Героям Небесної Сотні. Про це він сказав під час засідання Ради національно безпеки та оборони, передає його прес-служба.

«Наголошую на тому, щоб в Державному бюджеті була стаття, яка б передбачала будівництво пам’ятника та Музею воїнам АТО, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави. Так само як і передбачені видатки на будівництво музею Героїв Небесної Сотні спільно із міським бюджетом міста Києва», – сказав президент.

Він зазначив, що до Дня захисника України (14 жовтня) необхідно прозвітувати про Музей воїнам АТО, а до річниці Революції Гідності (21 листопада) – щодо музею Героїв Небесної Сотні.

Нагадаємо, директором музею "Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції гідності" – голову ГО "Музей Майдану" призначили Ігоря Пошивайла, проте Кабінет міністрів України досі не вирішив питання з розташуванням музею.