Поплічник Лозінського несподівано згадав, що з екс-нардепом їздили на полювання без зброї

14 Березня 2011, 18:05

Раніше під час одного з допитів Горбенко заявляв що Лозинский віз з собою в ліс карабін. Він нібито перебував на задньому сидінні, а приклад упирався в коробку передач "Шевроле-Нива", на якому їхали усі четверо.

Нагадаємо колишній нардеп Віктор Лозинский звинувачується у вбивстві жителя Кіровоградської області Валерія Олійника. Разом з екс-нардепом на лаві підсудних – колишній прокурор Євгеній Горбенко, колишній начальник міліції району Михайло Ковальский і єгер Василь Перепелиця.

Як повідомлялось, вбивство, в якому звинувачують Лозінського, сталося 16 червня 2009 року в мисливських угіддях, які тоді йому належали. Екс-депутата підозрюють в тому, що він завдав умисні тяжкі тілесні ушкодження Олійнику, від яких той помер.

Суд над Лозинським розпочався 14 грудня 210 року у Києві розпочався суд над колишнім народним депутатом від БЮТ, під час якого Лозинський попросив суддю направити його справу на дорозслідування.

На черговому судовому зсіданні Лозинський пояснив, що не бив Олійника, а хотів його «підвезти або дати води». Згодом екс-нардеп заявив, що у Олійника був ніж і два пістолети.

Лозінському загрожує довічне ув’язнення.