НОВИНИ

Лозінський стверджує, що гнався за Олійником, щоб дати йому води

Екс-депутат Верховної Ради Віктор Лозінський стверджує, що не бив Валерія Олійника, а дав йому води. Про це він заявив на черговому судовому засіданні 10 січня. Його виступ тривав більше години.

«Я з дитинства люблю природу і полювання. Але в той день я зустрівся з Євгеном Горбенком, Михайлом Ковальським і Кузьменко (Оксана, свідок у справі, кажуть, коханка Лозінського - ред.), щоб обговорити події, що відбуваються в районі, оглянути врожай на полях. Разом ми їхали вздовж поля соняшника. Горбенко і Ковальський, сидячи на задньому сидінні, почали про щось сперечатися. Я попросив Ковальського вийти провітритися, а самі поїхали далі.

Раптом я побачив попереду чоловіка, який постійно озирався назад. Я зупинив авто - подумав, може, цю людину треба підвезти або дати води, вийшов, покликав його, а він навів на мене пістолет і вистрілив. Після цього я з Горбенко наблизився до нього, але невідомий знову вистрілив у мене. Я повалив його на землю, вибив пістолет (за даними прокуратури, він був не бойовий - ред.). Але брудний і неголений чоловік дістав ніж з лезом 17 см, на яке можна нанизати двох конвоїрів, і почав завдавати ним удари. Олійник дістав другий пістолет, а я в цей час викликав міліцію. Почувши слово «райвідділ», Олійник став відступати і зайняв оборону в лісі. У цей час приїхала опергрупа і його затримали. Я дав Олійнику води і викликав «швидку», після чого бригада медиків його забрала. Він був у нормальному стані», - стверджує Лозінський.

До підсудних Віктора Лозінського та єгеря Василя Перепелиці на цьому судовому засіданні приєднався екс-прокурор Голованівського району Євген Горбенко, якого заарештували перед Новий роком.

Наступне засідання суду призначене на сьогодні, 11 січня.

Нагадаємо, що раніше Лозінський заявляв, що в мешканця Кіровоградської області Валерія Олійника був ніж і два пістолети.

Екс-бютівцю загрожує довічне ув’язнення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги