Польський сенатор: «Люблінський трикутник» є дуже добрим проєктом і він має набирати обертів

11 Вересня 2020, 10:10

«Люблінський трикутник» є дуже добрим проєктом і він має набирати обертів. Багато що може залежати від його динаміки, коли справа стосується не тільки подій у Білорусі, а й наших відносин. Таку думку в інтерв’ю Тижню висловив голова комісії в закордонних справах Сенату Польщі Боґдан Кліх.

 

«Я вважаю, що це дуже добрий проєкт і він має набирати обертів. Багато що може залежати від його динаміки, коли справа стосується не тільки подій у Білорусі, а й наших відносин. Я радий, що створили цю ініціативу, бо саме в такому дусі я створював литовсько-польсько-українську бригаду 2008 року. Вона спиралася на схожу філософію. Після перипетій у творенні цього проєкту за часів президентства Віктора Януковича його реалізація надзвичайно пришвидшилася, коли владу Януковича було повалено в Україні», – сказав він.

 

Кліх зауважив, що сьогодні ця бригада функціонує, і функціонує непогано. Це такий знак доброї військової співпраці між Польщею, Україною та Литвою. Тож такий тип тристоронньої співпраці і в інших напрямах виправданий на 100%.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»