Поліція не виявила значного подорожчання бензину поблизу Балаклії

23 Березня 2017, 18:39

Поліція проінспектувала автозаправні станції на виїзді з міста Балаклія на Харківщині і не виявила фактів продажу бензину за завищеними цінами, про що повідомляли раніше користувачі соціальних мереж. Про це написав начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Анатолій Дмитрієв на своїй сторінці в соцмережі Facebook у четвер, 23 березня.

"Протягом дня було проінспектовано понад 12 автозаправок в цьому районі. Жодних порушень виявлено не було", – написав Дмитрієв.

При цьому він зазначив, що конкретну АЗС, на якій, за словами очевидців, продавали паливо за завищеними цінами, правоохоронці перевірити не змогли, оскільки там розташовувався небезпечний предмет.

Про результати додаткової перевірки Дмитрієв пообіцяв поінформувати згодом.

Нагадаємо, користувачів соцмереж повідомили у четвер, 23 березня, про подорожчання бензину до 80 грн за літр на автозаправних станціях біля Балаклії на Харківщині, де стався вибух на складах з боєприпасами. 

Як повідомлялося, вночі 23 березня у місті Балаклія на складах зі зброєю, розпочалася пожежа, що спричинила детонацію боєприпасів, одна людина отримала поранення. Військова прокуратура встановила, що могла статися диверсія. Місцевим жителям вдалося зафіксувати моменти вибухів. Державна прикордонна служба України посилила охорону східної ділянки кордону. 

Із Балаклії та прилеглих населених пунктів евакуювали 20 тисяч людей.  Президент України Петро Порошенко доручив головам обласних державних адміністрацій та Київської міської державної адміністрації вжити невідкладних заходів з надання допомоги жителям Балаклійського району Харківської області, які постраждали через вибухи на складі з боєприпасами. 

У радіусі 40 км від палаючих складів заборонили польоти. Служба безпеки України відкрила провадження щодо вибухів і пожежі за статтею "диверсія".