НОВИНИ

Вибухи боєприпасів у Балаклії: евакуйовано 20 тисяч людей

Як зазначили в ДСНС, усі вибухи відбуваються на технічній території арсеналу, але спостерігаються поодинокі випадки розльоту осколків.

У Балаклії Харківської області, де відбуваються вибухи на складі боєприпасів, та в прилеглих населених пунктах продовжується евакуація населення, станом на 7:30 вивезено майже 20 тисяч людей. Про це повідомила Держслужба з надзвичайних ситуацій.

Зокрема:

із с. Вербовка евакуйовано 2700 людей в с. Пришиб (відстань 16 км від м. Балаклія),

із с. Яковенково - 806 людей у Волохів Яр (20км від м. Балаклія),

із м. Балаклія евакуйовано понад 16317 людей.

Як зазначили в ДСНС, усі вибухи відбуваються на технічній території арсеналу, але спостерігаються поодинокі випадки розльоту осколків.

"На місці події від ДСНС задіяно 55 автоцистерн, 24 одиниці допоміжної техніки від ДСНС та 362 людини особового складу. Також працює 25 автомобілів швидкої допомоги, понад 100 співробітників швидкої допомоги, від Національної поліції - 40 автомобілів та понад 150 чоловік особового складу. На залізничній станції с. Шебелинка чергують два пожежних потяги", - ідеться в повідомленні.

На місці події розгорнули штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

У четвер, 23 березня, о 10:00 в ДСНС України відбудеться брифінг щодо надзвичайної ситуації.

Як повідомлялося, вночі 23 березня у місті Балаклія Харківської області, де розташовані склади зі зброєю, розпочалася пожежа, що спричинила детонацію боєприпасів. Військова прокуратура встановила, що могла статися диверсія. Місцевим жителям вдалося зафіксувати моменти вибухів.  Державна прикордонна служба України посилила охорону східної ділянки кордону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.