Поліція назвала три основні версії самогубства Волошина

2 Вересня 2018, 13:50

Поліція Миколаєва розглядає три основні версії самогубства військового льотчика та колишнього т.в.о. директора КП "Миколаївський міжнародний аеропорт" Владислава Волошина. Про це повідомляє "Громадське".

 

Серед версій:

скоєння самогубства у стані душевного хвилювання;
скоєння самогубства у зв’язку з професійною діяльністю на посаді т.в.о. директора КП "Миколаївський міжнародний аеропорт";
скоєння самогубства у зв'язку з примусом його до виконання протиправних дій (доведення до самогубства).

 

Варто зазначити, що досудове слідство триває. Зокрема, допити.

 

Нагадаємо, 18 березня Волошин скоїв самогубство у Миколаєві, застрелившись у власній квартирі. За попередніми даними, постріл був здійснений з бойового пістолету марки ПМ без номерних знаків. Однією з імовірних причин самогубства льотчика-героя ЗМІ назвали проблеми, що виникли у ході ремонту Миколаївського аеропорту.

 

Згодом у поліції розповіли про перебіг розслідування самогубства Волошина. Слідчі розглядають п'ять версій у справі про вчинення самогубства: самогубство у стані душевного хвилювання, самогубство, скоєне у зв’язку з професіональною діяльністю на посаді в.о. директора, самогубство через взаємовідносини у родині, самогубство через можливі конфлікти під час проходження служби у ЗСУ та нещасний випадок при поводженні з вогнепальною зброєю.

 

Волошин був призначений виконуючим обов'язки гендиректора КП "Миколаївський міжнародний аеропорт" 30 грудня 2017 року. Учасник бойових дій на сході України, здійснив 33 бойових вильоти. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.