НОВИНИ

ЗМІ назвали ймовірну причину самогубства льотчика-героя АТО Волошина

Видання припускає, що поштовхом до суїциду стали проблеми, що виникли у ході ремонту летовища, очільником якого Волошин був кілька місяців.

Директор КП "Миколаївський міжнародний аеропорт", льотчик – учасник антитерористичної операції Владислав Волошин міг скоїти самогубство через проблеми, що виникли у ході ремонту летовища. Про це Новостям-N на правах анонімності повідомив один з працівників аеропорту, який близько знав Волошина.

 

За його словами, ситуація з ремонтом в аеропорту залишається складною — насамперед, через "непонятки" у системі фінансування.

 

"Одна з миколаївських фірм виграла тендер на виробництво електромонтажних робіт в аеропорту на велику суму — близько 60 мільйонів гривень. Фірма отримала передоплату в сумі 10 мільйонів й виконала більшу частину робіт. Однак нещодавно надійшла вказівка (від кого саме — джерело не хоче говорити - Ред.) більше грошей підряднику не платити, а укласти договір на електромонтажні роботи з іншою фірмою", - йдеться у повідомленні ЗМІ.За словами джерела, в аеропорту було багато й інших проблем, які пригнічували в.о. директора.

 

Разом з тим, за словами товаришів за службою з 299 бригади тактичної авіації, Волошин був людиною дуже вразливою, з підвищеним почуттям справедливості. Одразу після свого звільнення з армії він розмістив на своїй сторінці у Facebook пост під умовною назвою "Чому я пішов з армії", де описав безліч проблем, з якими стикаються військовослужбовці. Пізніше пост був видалений, однак його встигла скопіювати низка сайтів.

 

"Не відкидається, що описані в ньому проблеми, в тому числі й фінансові, надалі переслідували Волошина і після звільнення з військової служби", - припускає видання.

 

Як повідомлялося, Волошин скоїв самогубство 18 березня у Миколаєві, застрелившись у власній квартирі. За попередніми даними, постріл був здійснений з бойового пістолету марки ПМ без номерних знаків.

 

Волошин був призначений виконуючим обов'язки гендиректора КП "Миколаївський міжнародний аеропорт" 30 грудня 2017 року. Участник бойових дій на сході України, здійснив 33 бойових вильоти. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.