Поляков заявив, що Печерський суд визнав його потерпілим у справі про хабарництво

29 Серпня 2017, 22:02

Печерський районний суд Києва визнав народного депутата, члена фракції "Народний фронт" Максима Полякова потерпілим у справі про хабарництво. Про це сам Поляков написав у Facebook.

"Рішенням Печерського районного суду міста Києва за мною визначено процесуальний статус потерпілого у справі щодо провокації підкупу НАБУ. Тепер очікую від генерального прокурора України Юрій Луценко послідовних і мудрих дій. Генеральна прокуратура України має довести до кінця відкрите кримінальне провадження з розслідування діяльності директора НАБУ та організованого ним злочинного угруповання, вручити повідомлення про підозру Ситнику та детективам НАБУ, які сфальсифікували проти мене справу. Буду вимагати максимальної публічності і незаангажованості з боку Генеральної прокуратури України", – написав Поляков.

Як повідомлялося, 23 серпня Національне антикорупційне бюро України надягло на Полякова електронний браслет.

Нагадаємо, що 11 липня парламент зняв недоторканість із Полякова, але не дав згоди на його затримання і арешт. 21 липня суд зобов'язав Полякова сплатити 300 тис. грн застави, здати закордонного паспорта і носити електронний браслет.

Згідно з інформацією Генеральної прокуратури України, нардеп Максим Поляков, діючи за попередньою змовою із нардепом Бориславом Розенблатом та зі своїм помічником-консультантом Тетяною Любонько, вимагали та отримали неправомірну вигоду 15 000 доларів США від представника компанії нерезидента "Фуджейра" (ОАЕ) за лобіювання інтересів у сфері видобутку бурштину в Україні. Отримані гроші Розенблат і Поляков мали розділити порівну по 7500 доларів.