НОВИНИ

Нардепові Полякову надягли електронний браслет

Раніше він декілька разів відмовлявся надягати браслет, хоч це передбачає обраний судом запобіжний захід.

Правоохоронці надягли електронний браслет стеження на народного депутата Максима Полякова, який підозрюється в хабарництві. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив сам Поляков.

"Минуло півтора місяці з часу першої спроби НАБУ одягти на мене електронний браслет. Методом спроб і помилок, з п'ятого разу, після врахування всіх зауважень моїх адвокатів, які щоразу навчали працівників антикорупційного органу діяти в рамках закону, змусили їх дотриматись процедури, я як законослухняний громадянин одягнув електронний засіб контролю", - написав він.

Нардеп додав до свого посту фото, на якому видно електронний браслет, надягнений на ногу. Раніше він декілька разів відмовлявся надягати браслет, хоч це передбачає обраний судом запобіжний захід.

Нагадаємо, що 11 липня парламент зняв недоторканість із Полякова, але не дав згоди на його затримання і арешт. 21 липня суд зобов'язав Полякова сплатити 300 тис. грн застави, здати закордонного паспорта і носити електронний браслет.

Згідно з інформацією Генеральної прокуратури України, нардеп Максим Поляков, діючи за попередньою змовою із нардепом Бориславом Розенблатом та зі своїм помічником-консультантом Тетяною Любонько, вимагали та отримали неправомірну вигоду 15 000 доларів США від представника компанії нерезидента "Фуджейра" (ОАЕ) за лобіювання інтересів у сфері видобутку бурштину в Україні. Отримані гроші Розенблат і Поляков мали розділити порівну по 7500 доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.