Події 8 березня: Тимошенко на свята надано право “тривалого побачення” з родичами, Росія пропонує Україні створити спільний простір безпеки, інавгурація Путіна призначена на 7 травня

9 Березня 2012, 00:05

Президент Янукович дав зрозуміти, що і надалі роздаватиме людям передвиборчі обіцянки. Також він обіцяє робити все, щоб жінки «жили в добрі й достатку».  Одночасно, партія «Наша Україна» розглядає ініціативи Віктора Януковича щодо соціальних реформ як спробу випустити пару суспільного невдоволення напередодні виборів та як прояв небезпечного популізму, єдиною метою якого є покращення електоральних рейтингів Партії регіонів, але не життя громадян України. 

2012 року Україна посіла 64-му місце за так званим індексом рівноправності жінок, оприлюдненим громадською організацією Social Watch. Всього у рейтингу 154 країни. У рейтингу рівноправності жінок Україна опинилася між Перу і Белізом.

Екс-прем’єр-міністру Юлії Тимошенко, яка утримується у Качанівській колонії, надано дозвіл на довготривале побачення з родичами. Їй надано можливість тривалого побачення у період з 9 по 11 березня включно з близькими родичами.
 
Росія виступає за створення спільного простору безпеки з Україною. Про це міністр оборони РФ Анатолій Сєрдюков заявив журналістам за підсумками переговорів з міністром оборони України Дмитром Саламатіним у Москві. «До числа інших пріоритетних напрямів співпраці належить навчання українських військовослужбовців у вишах Міноборони Росії. При цьому ми готові здійснювати їх підготовку, зокрема, на безоплатній основі», – сказав він. Як повідомлялось, 7 березня, перебуваючи у Росії з візитом, Дмитро Саламатін заявив, що Україна буде й надалі дотримуватися позаблокового статусу
 
Тим часом, Міністерство оборони Росії планує орендувати в Криму полігон. Про це заявив голова Міністерства оборони Росії Анатолій Сердюков. Сердюков зазначив, що Росія планує тренувати на орендованому полігоні пілотів палубної авіації.
 
Інавгурацію новообраного президента Владіміра Путіна призначено на 7 травня. Тим часом, він заявляє, що після інагурації кардинальних змін у зовнішній політиці Росії не буде.
 
Верховний керівник Ірану аятолла Алі Хаменеї схвалив останні заяви президента США Барака Обами про те, що криза навколо іранської ядерної програми ще може вирішитися дипломатичними, а не військовими засобами. У коментарі, розміщеному сьогодні на сайті Хаменеї, слова американського президента названі «відходом від ілюзій». Як повідомлялось, Обама заявив, що іранська ядерна програма не становить безпосередньої загрози і розкритикував прихильників військового вирішення проблеми. «Тим, хто б'є в барабани війни, слід ясно пояснити американському народу, в чому вони бачать витрати і вигоди» такого підходу, заявив глава США.

 

 

Позначки: