Під час останнього дня роботи Верховна Рада VI скликання ухвалила в цілому Закон України "Про державний бюджет України на 2013 рік". За відповідне рішення проголосувало 242 картки депутатів із 351. "За" проголосувало 187 карток депутатів фракції Партія регіонів, 5 – НУНС, 20 – "Народна партія", 19 – "Реформи заради майбутнього", 11 – позафракційних депутатів. Фракція "БЮТ-Батьківщина" та Комуністична партії не голосували. Водночас "проти" проголосувало 69 депутатів, 40 – не голосувало.
Згодом міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк заявив, що Міністерство аграрної політики і продовольства має намір ініціювати перегляд у січні-лютому ухваленого державного бюджету на 2013 рік у частині фінансування програм підтримки сільгоспвиробників.
Крім того, у четвер голова Київської міської державної адміністрації олекандр Попов заявив, що новий бюджет унеможливлюватиме регулярну виплату зарплат бюджетникам.
Врешті, виконуючий обов’язки прем'єр-міністра України Микола Азаров повідомив, що уряд України може переглянути держбюджет-2013 за результатами першого кварталу 2013 року.
Окрім бюджету, Верховна Рада також ухвалила в цілому Закон про внесення змін до регламенту Верховної Ради України" (щодо особистого голосування за допомогою електронної системи)."За" відповідне рішення прогосувало 338 карток народних депутатів. Відповідно до закону, перед відкриттям кожного засідання парламенту проводиться реєстрація народних депутатів особисто на підставі посвідчення народного депутата та особистого підпису. У залі засідань депутат реєструється за допомогою електронної системи "Рада", таким чином, це робить неможливим реєстрацію депутата замість нього іншою людиною. Відкрите голосування здійснюється кожним народним депутатом особисто за допомогою електронної системи у такий спосіб, що унеможливлює голосування замість народного депутата іншою особою. Результати голосування фіксуються поіменно, у тому числі з можливим роздрукуванням результатів голосування кожного народного депутата. На вимогу народних депутатів результати голосування можуть висвітлюватися на інформаційному табло електронної системи в залі засідань по фракціях.
Представники опозиції вже заявили, що не зважаючи на прийнятий закон, вони і надалі за необхідності блокуватимуть трибуну парламенту.
6 грудня стало відомо, що СБУ, МВС, Генпрокуратура, Мін'юст, Мінфін і Держприкордонслужба затвердили спільну інструкцію про організацію проведення негласних слідчих (розшукових) дій та використання їх результатів у кримінальному провадженні. Інструкція вступила в силу одночасно з новим Кримінально-процесуальним кодексом України.
Документом визначаються такі види негласних слідчих (розшукових) дій, як аудіо-, відеоконтроль особи, накладення арешту на кореспонденцію, огляд і виїмка кореспонденції, зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж, зняття інформації з електронних інформаційних систем без відома її власника, власника або держателя, обстеження публічно недоступних місць, житла чи іншого володіння особи, спостереження за особою в публічно доступних місцях, аудіо-, відеоконтроль місця, негласне отримання зразків, необхідних для порівняльного дослідження, спостереження за річчю або місцем в публічно доступних місцях.Інструкцією визначаються способи контролю за вчиненням злочину, такі як контрольована поставка, контрольована закупівля, оперативна закупівля, спеціальний слідчий експеримент і імітування обстановки злочину. Інструкцією також встановлено забезпечення права особи на інформацію про проведення щодо нього негласних слідчих (розшукових) дій.
6 грудня екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка доправили з Чернігівської обласної лікарні до Менської колонії, оскільки він, за словами тюремників, не потребує стаціонарного лікування.
Між тим, прес-секретар «Народної самооборони» Лариса Сарган повідомила, що Луценко вирішив звернутися за консультаціями до українських лікарів щодо проведеного обстеження і встановлених діагнозів та необхідності проведення операції. У політсилі зауважили, що «лише після проведених консультацій та рекомендацій лікарів буде прийняте рішення про можливість проведення операції за участі незалежного лікаря».
6 грудня Верхня палата Конгресу США в середу ухвалила "закон Магнітського" та скасувала поправки Джексона-Веніка щодо Росії. Було прийнято версію законопроекту, прийняту раніше у Палаті представників, яка передбачає візові та фінансові санкції щодо російських чиновників, причетних, на думку Вашингтона, до смерті юриста Сєргєя Магнітського і до інших порушень прав людини. Автори законопроекту підкреслюють – Конгрес вважає, що США повинні продовжувати підтримувати зусилля росіян, спрямовані на створення демократичної політичної системи, яка поважає індивідуальні свободи і права людини.Також зауважується, що не пізніше ніж через 120 днів після ухвалення законопроекту, президент США повинен в незасекреченій формі надати у відповідні комітети Конгресу список людей, які, на його думку, причетні до затримання, тортур і смерті Магнітського, намагалися приховати факт події, отримали від цього фінансову вигоду, або ж брали участь у злочинній змові, яку Магнітський розкрив.
Міністерство закордонних справ Росії, в свою чергу, назвало «спектаклем у театрі абсурду» рішення Сенату у США схвалити запровадження візових і фінансових санкцій проти російських посадовців, яких вважають причетними до смерті російського юриста.