29 червня стало відомо, що в Україні стартувала акція органів місцевого самоврядування «Казначейство, віддай місту гроші». Зокрема, білборд із таким написом з’явився у Івано-Франківську.Про приєднання до акції вже повідомили інші мери міст, зокрема, міський голова Сум Геннадій Мінаєв.
«Я також візьму участь у акції. Але не за допомогою білбордів, це буде всеукраїнське публічне ноу-хау, як колишнього IT-спеціаіста і прозорого у своїх діях мера. Більше терпіти таке знущання над місцевим самоврядуванням немає сил », – написав на своїй сторінц у Facebook Мінаєв.
У суботу стало відомо, що Віденський арбітражний трибунал зобов’язав Газпром повернути німецькій енергетичній компанії RWE майже $390 млн. Росыйський газовий монополыст повинен повернути RWE частину оплати за газ, починаючи від травня 2010 року, ретроактивними платежами.
Дочірня компанія "Газпром експорт", відповідальна за міжнародні продажі вуглеводнів, висловила розчарування рішенням віденського арбітражу, назвавши його таким, що підриває правові норми ЄС.
Також 29 червня стало відомо, що у Китаї приблизно 666 тисяч людей постраждали від проливних дощів, що тривали три тижні. Майже 6 тисяч осіб були евакуйовані з зони лиха, що охопила 25 округів у східній китайській провінції Чжецзян.
Стихія зруйнувала 335 будинків, від дощів постраждали більше 22 тисяч гектарів посівів, а загальний економічний збиток оцінюється в 85,5 млн доларів. Сильні дощі на сході Китаю тривали з 7 по 28 червня. Середній рівень опадів в провінції Чжецзян склав 185 міліметрів, а в деяких районах досягав 303 міліметрів.
Метеорологи попереджають громадян про загрозу сходу зсувів в деяких гірських районах.
У суботу чотирьом посадовим особам мерії Тбілісі, які в ніч на п'ятницю були затримані і опитані слідчою службою Мінфіну Грузії у справі про привласнення і розтрату бюджетних коштів в особливо великому розмірі, в суботу в присутності адвокатів офіційно були пред'явлені звинувачення. Як заявляють адвокати, їх підзахисні не визнають свою провину і вимагають відсторонення слідчої служби Мінфіну від розгляду цієї справи і її передачі Головноій прокуратурі.
Звинувачення у цій справі заочно було пред'явлено також колишньому директору Фонду розвитку Тбілісі Георгію Сабанадзе, який в даний час ховається.
Та 29 червня в Єгипті громадські активісти заявили, що зібрали 22 млн підписів за відставку президента і проведення дострокових виборів. Це майже на 10 мільйонів більше, ніж голосів виборців, завдяки яким торік Мухаммед Мурсі став главою держави,.
Акція "Тамарруд" (арабською "заколот"), організована декількома молодими ліберально налаштованими єгиптянами, проходила практично на всій території країни близько двох місяців.
Близько 6 тисяч волонтерів пропонували перехожим підписатися під петицією з вимогою відставки Мурсі і проведення дострокових президентських виборів.
Апогеєм кампанії має стати проведення 30 червня – в річницю інавгурації Мурсі – ''мільйонного мітингу'' біля стін його резиденції.
Кампанію підтримала єгипетська опозиція, об'єднана в основному у Фронті національного порятунку (ФНП).
Прихильники Мурсі оголосили про збір підписів на підтримку президента. Вони заявляють, що їм вдалося зібрати понад 10 мільйонів підписів.