14 лютого Штаб національного опору заявив про зміну запобіжного заходу всім активістам Майдану з утримання під вартою на домашній арешт. Сьогодні був звільнений останній з 234 заручників – активіст Дмитро Полтавець.
Також генеральний прокурор Віктор Пшонка заявив, що в разі, якщо протестувальники виконають умови закону про амністію до 17 лютого, всі кримінальні справи по затриманих будуть закриті впродовж місяця.
На такі заяви в організації «Правий сектор» повідомили про свою «готовність сприяти відновленню транспортного сполучення по вулиці Грушевського».
Окрім того, Рада Майдану погодилася виконати умови закону про амністію. "Упевнені, що такий крок дозволить зберегти найцінніше – тисячі наших побратимів, яким загрожує багаторічне ув'язнення", – йшлося у заяві ВО Майдан.
У той час представники Самооборони Майдану пікетували будівлю Генеральної прокуратури, вимагаючи припинити всі кримінальні справи, що були відкриті проти членів Самооборони.
Сьогодні стало відомо, що у Верховній Раді зареєстровано проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення окремих гарантій незалежності суддів" авторства народних депутатів фракції Партії регіонів Валерія Писаренка і Володимира Пилипенка.
Цього дня президент Віктор Янукович заявив, що питання запровадження федеративної моделі державного устрою України не на часі.
Президент також наголосив, що постійно "звіряє свій годинник з людьми". "В мене ніколи не було зла до людей", – підкреслив він.
За його словами, саме мрії, романтизм та емоції людей призвели до того, що вони вийшли протестувати.
Тим часом екс-прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що не вірить у можливість справжніх, щирих переговорів між владою та опозицією з причини несамостійності українського керівництва.
Вона також наполягла, що опозиція і лідери західного світу повинні розуміти, що коли вони ведуть переговори з Януковичем, "насправді ведуть переговори з Владіміром Путіним через не надто кваліфікованого посередника".
Представники Ініціативної групи «Першого грудня» запропонували шлях виходу з кризи, виклавши його в Національному Акті Свободи. Документ уже передали голові Верховної Ради Володимиру Рибаку.
Тим часом у Москві здивувалися, що МЗС України попередило радника-посланника посольства РФ у Києві Андрєя Воробйова про неприпустимість втручання у внутрішні справи держави. Про це повідомила заступник директора департаменту інформації і друку МЗС РФ Марія Захарова.
Колишній народний депутат Ігор Марков оголосив голодування. За словами адвоката Маркова, він оголосив голодування через те, що голова апеляційного суду Одеський області Анатолій Луняченко заявив клопотання до Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ з проханням передати кримінальне провадження Маркова з Приморського районного суду Одеси в будь-який інший суд.
14 лютого стало відомо, що на початку березня у продажу з'явиться книга мемуарів третього президента України (2005-2010) Віктора Ющенка "Недержавні таємниці" , яку випустить видавництво "Фоліо".
Цього дня у Черкасах Апеляційний суд відпустив під домашній арешт п’ятьох затриманих.
Сьогодні до організатора Автомайдану у Кременчуці та Комсомольську Анатолія Гілевича прийшли з обшуком. Як відомо, Гілевича позбавили водійських прав на 3 місяці та наклали штраф за поїздку до Межигір’я 29 грудня.
А в поїзді Київ-Луганськ намагались затримати керівника Луганської партійної організації «Батьківщини».
Тим часом активісти Громадського сектору Майдану пікетували посольство Білорусі на підтримку ультрас футбольного клубу БАТЕ, які висловили солідарність з Євромайданом, за що КГБ Білорусі завело справи на кожного з вболівальників.
А в Луцьку активісти Автомайдану зібралися на пікет біля приміщення УМВС та прокуратури області, аби висловити протест проти репресій із боку силовиків.
14 лютого Одеська прокуратура порушила кримінальне провадження за замах на захоплення будівлі ОДА, хоча сама визнала, що захоплення не було.
А в Полтаві суддя Жовтневого районного суду, яка розглядала справу лідерів обласних відділень ВО «Свобода» Романа Чабановського і партії УДАР Петра Ворони, звернулася до міліції. Згідно з повідомленням, під час судового засідання, на якому вона розглядала справи опозиційних активістів, їй погрожував розправою один із народних депутатів.
Цього дня у місті Жовква Львівської області під дверима офісу партії УДАР прогримів потужний вибух. "У результаті детонації невідомого вибухового пристрою в радіусі 200 метрів у приміщеннях банків, магазинів і автомобілів спрацювала сигналізація, на виклик якої відреагувала приватні служби охорони, які й зафіксували факт вибуху", – йшлося у повідомленні партії.
Окрім цього, на Львівщині у місті Рава-Руська, за кількасот метрів від пункту пропуску «Рава-Руська–Гребенне», встановили білборд із вдячністю полякам за підтримку українців під час масових протестів, які зараз відбуваються в Україні.
Також стало відомо, що у Запоріжжі вбили і спалили в машині активіста Автомайдану.
Сьогодні стало відомо, що у Страсбурзі напали на українського правозахисника, який займався проблемами корупції.
У Відні 14 лютого українські активісти з Австрії пікетували офіс місії ОБСЄ. Учасники пікету тримали в руках фото з подій українського Майдану, а також плакати з закликами до Парламентської асамблеї ОБСЄ допомогти у захисті прав людини в Україні.