Племінниці Скріпаля відмовили у британській візі

6 Квітня 2018, 21:12

 Велика Британія відмовила у візі племінниці екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля, якого отруїли у британському Солсбері, Вікторії Скріпаль. Передає Reuters з посиланням на Міністерство внутрішніх справ Британії.

 

Повідомляється, що Вікторія Скріпаль планувала поїхати до Британії, щоб забрати до Росії доньку Скріпаля.

 

«Ми відмовили заявнику Вікторії Скрипаль в отриманні візи на тій підставі, що її заявка не відповідає правилам імміграції», – зазначив представник МВС.

 

Нагадаємо, напередодні медичний директор окружного госпіталю Солсбері Крістін Бланшард повідомила, що стан здоров'я дочки колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля Юлії покращується, однак говорити про дату виписки ще рано. 

 

Раніше, 30 березня, Юлія Скріпаль, дочка колишнього російського розвідника Сєргєя Скріпаля, яка прийшла до тями після отруєння, почала їсти та пити. У лікарні Salisbury NHS Foundation Trust розповіли, що стан дівчини швидко покращується і більше не оцінюється як критичний. 5 квітня Юлія Скріпаль зробила першу офіційну заяву від того часу, як вийшла з коми після отруєння у британському місті Солсбері. 

 

Нагадаємо, 6 квітня розвідка Великої Британії повідомила, що нервово-паралітична речовина "Новичок", якою отруїли колишнього розвідника Сєрєгя Скріпаля та його дочку Юлію у Солсбері, була виготовлена на військовій дослідницькій базі Росії у Саратовській області.  

 

Раніше Організація по забороні хімічної зброї (ОЗХЗ) повідомила, що результати експертизи щодо токсичної речовини, якою були отруєні колишній шпигун Сєргєй Скріпаль та його дочка, слід очікувати на початку наступного тижня. 

 

5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.