Після святкового молебню Янукович зустрічається з Путіним, Тімофті та Ніколичем

27 Липня 2013, 11:53

Молебень провів глава Російської православної церкви патріарх Кіріл разом із главою Української православної церкви Московського патріархату Митрополитом Володимиром.

Він подякув предстоятелям і представникам помісних церков за те, що вони приїхали в Україну вбачаючи у цьому наочну демонстрацію єдності православ’я світу.

Після молебню патріарх Московський та всія Русі Кіріл і митрополит Київський та всієї України(УПЦ МП) Володимир привітали усіх присутніх біля пам’ятника князю Володимиру та усіх віруючих із 1025-річчям Хрещення Київської Русі.

Після цього присутні на святкуванні президенти поклонилися іконі та мощам Князя Володимира.

Після молебня президент України проведе низку двосторонніх зустрічей з президентами країн, котрі прибули на святкування. 

Зокрема, об 11.00 відбудеться зустріч Януковича з Путіним. На початку зустрічі запланована протокольна зйомка.

О 12.00 Президент України проведе зустріч з Президентом Республіки Молдова Ніколае Тімофті.

На 13.00 запланована зустріч Януковича з Президентом Республіки Сербія Томіславом Ніколичем.

Як повідомлялось, о 10 ранку у Києві біля пам’ятника святому князю Володимиру розпочався святковий молебень з нагоди 1025-ї річниці хрещення Київської Русі. Разом з релігійними діячами молились президенти України Віктор Янукович, Росії Владімір Путін, Молдови Ніколай Тімофті та  Сербії Томіслав Ніколич.

Нагадаємо, вчора Патріарх Московський Кіріл разом з представниками інших помісних православних церков 26 липня відслужив молебень у Києво-Печерській лаврі.