Після присяги представники об’єднаної опозиції полетять до Тимошенко

5 Серпня 2012, 12:52

Зокрема, до Харкова полетять голова Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк, члени Ради Анатолій Гриценко, Сергій Соболєв, Борис Тарасюк, В’ячеслав Кириленко та інші.

«Нам важливо психологічно, морально підтримати Юлію Володимирівну, якій зараз найтяжче. Безумовно, ми б хотіли, щоб вона була з нами. Сьогодні це неможливо. Саме тому у присязі записано: кожен депутат зробить все залежне, щоб випустити на свободу Юлію Тимошенко, Юрія Луценка, всіх інших політичних в’язнів і створити умови, щоб в Україні політичних ув’язнень ніколи більше не було», – заявив Гриценко. 

Планується, що 16.30, члени Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» – голови партій, що входять до складу об’єднання, відвідають Харківську лікарню «Укрзалізниці», щоб висловити підтримку Тимошенко в день річниці її незаконного ув’язнення.

Як повідомлялось, 5 серпня всі кандидати в народні депутати Верховної Ради, котрі балотуються від об’єднаної опозиції «Батьківщина», присягнули на вірність українському народу і пообіцяли звільнити його «від кримінального окупаційного режиму президента Віктора Януковича».

Кандидати від об’єднаної опозиції також присяглись неухильно виконувати у майбутньому рішення фракції та дотримуватись фракційної дисципліни, а також взяли на себе публічне зобов’язання скласти із себе повноваження народних депутатів, якщо їхня політична позиція піде врозріз із позицією об’єднаної опозиції.

Кожен із кандидатів урочисто пообіцяв у разі його обрання народним депутатом вступити до фракції «Батьківщина» у Верховній Раді VII скликання та ні юридично, ні фактично не виходити з неї протягом дії мандату, наданого йому виборцем.

Нагадаємо, 30 липня об’єднана опозиція оприлюднила список своїх кандидатів у депутати у багатомандатному виборчому окрузі.

Читайте також Об’єднані опозицією: до прохідної частини «Батьківщини» потрапили потенційні «тушки» і нове покоління «любих друзів»