Після “піррової перемоги Кучми” Мельниченко відкриває у Європі “другий фронт проти мафії в Україні”

14 Грудня 2011, 20:28

Про це він сказав з приводу рішення Печерського райсуду Києва, який визнав, що Генеральна прокуратура безпідставно порушила кримінальну справу щодо Кучми за обвинуваченням у причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

«Сьогодні Кучма переміг український суд. Кучма переміг Януковича. Бо єдиний, хто стратегічно програв – це особисто Янукович», – заявив Мельниченко.

За його словами, «сьогоднішня піррова перемога Кучми в сумнозвісному одіозному Печерському суді дає великий шанс Україні на революційне очищення».

«Бо якщо раніше ще в когось була невелика надія на те, що еволюційним шляхом можна побороти той жахливий бандитський спадок у владі, то після цинічного рішення у справі Кучми й Тимошенко українцям нічого іншого не лишається, як тільки вбити мафіозного триголового орла в Україні шляхом відтинання йому судової, законодавчої та виконавчої голів», – вважає Мельниченко.

«Особисто я з Ізраїлю лечу в Брюссель для відкриття другого фронту проти мафії в Україні. З Європи по українській мафії будуть нанесені точкові ядерні удари», – додав Мельниченко.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура в березні цього року порушила кримінальну справу стосовно Леоніда Кучми. Його звинувачували в перевищенні владі та службових повноважень, що призвели згодом до вбивства Георгія Гонгадзе (ч.3 ст. 166 Кримінального кодексу в редакції 1960 року).

Кучмі було обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд. Наприкінці квітня Генпрокуратура завершила розслідування цієї справи.

21 жовтня Конституційний Суд розтлумачив, що звинувачення у скоєнні злочину не може ґрунтуватися на даних, отриманих без дотримання Конституції або з порушенням законів.

16 листопада адвокати колишнього президента С.Ульянов і В.Петруненко подали скаргу в Печерський райсуд Києва про скасування постанови про порушення кримінальної справи стосовно Кучми у зв’язку з її безпідставністю.

Сьогодні, 14 грудня, Печерський районний суд визнав, що Генеральна прокуратура безпідставно порушила кримінальну справу стосовно Кучми.

Дослідивши матеріали, додані до скарги, суд встановив, що фактично єдиною підставою для винесення постанови про порушення кримінальної справи проти Кучми є аудіозаписи, зроблені Мельниченком, однак ці записи отримані незаконним шляхом. «Отже, вони (записи) не можуть бути використані як докази», – зазначається в судовому рішенні.